[VIDEO] LUDO SLAVLJE U SVLAČIONICI DINAMA: / Pogledajte kako su Modri proslavili još jedan povijesni uspjeh

11.12.2020.
10:08
Screenshot

U susretu posljednjeg kola K skupine Europske lige Dinamo je na stadionu Maksimir pobijedio moskovski CSKA sa 3:1, potvrdivši prvo mjesto u skupini i plasman u šesnaestinu finala. Dinamo je i prije ovog kola osigurao “europsko proljeće”, a protiv Rusa je lovio mjesto u povijesti europskih kupova.

Hrvatski prvak je imao priliku postati jedini klub u povijesti Lige prvaka i Europske lige, otkako se igraju u sadašnjim formatima, koji je skupinu okončao bez primljenog pogotka.

Nažalost, Modre je na putu do rekorda zaustavio hrvatski nogometaš Kristijan Bistrović postigavši pogodak u 76. minuti, čime je Dinamo primio gol nakon 526 minuta igre. Strijelci za Dinamo bili su Gvardiol u 28., Oršić u 41. i Kastrati u 75. minuti.

[VIDEO] LIVAKOVIĆEV 'NEMOGUĆ' POTEZ KRUŽI INTERNETOM: /

Pogledajte dvostruku obranu u maniri najboljih svjetskih vratara

Uslijedilo slavlje

Nakon utakmice uslijedilo je ludo slavlje u svlačionici, a objavio je sve to Dinamo na svojim stranicama. Pogledajte kako je to izgledalo: