[VIDEO] KAUBOJE U OVAKVOM IZDANJU PRIJE NISMO IMALI PRILIKE VIDJETI: / Procurio video iz svlačionice, je li ovo nova himna repke?

U 2. kolu u subotu Hrvatska igra s Bjelorusijom u 16 sati, a u 18.15 sati se sastaju Srbija i Crna Gora

10.1.2020.
9:17
Screenshot

Ti si moja tajna najveća pjesma je uz koju se se kauboji zagrijavali za prvu utakmicu na ovogodišnjem Europskom prvenstvu. Naime, kondicijski trener Miljenko Rak objavio je snimku iz svlačionice uoči same utakmice. Na njemu se mogu vidjeti neki detalji koje rijetko kada imamo priliku vidjeti. Igrači su djelovali dosta opušteno i može se vidjeti da je atmosfera sjajna. Kauboji su na koncu slavili protiv Crne Gore s 27-21 (12-13) u dvoboju 1. kola A skupine.

JESTE LI VIDJELI OVO? /

Karačić je letio, Horvat pokazao da može, a Stepančić je dobio 'batina'; No, centralna figura bio je - Duvnjak

Prvo poluvrijeme loše

Hrvatska je u prvom poluvremenu pokazala puno slabosti, pogotovu u obrani, a uporni i grubi Crnogorci ipak su slomljeni početkom drugog dijela i serijom 9-3. Fenomenalno drugo poluvrijeme Hrvatska je dobila s 15-8 i izbrisala sve slabosti pokazane u prvom dijelu protiv reprezentacije koja na velikim natjecanjima ukupno ima samo jedan remi i bez ijedne pobjede.

Utakmicu ste UŽIVO mogli gledati putem TV ekrana na kanalima RTL-a koji uključuju televizijske programe RTL i RTL 2 te digitalnu platformu RTLplay, kao i pratiti na Net.hr, RTL.hr te Sportnet. Od 19.40 na RTL-u bila je i emisija ‘Vrijeme je za rukomet’, a nakon utakmice završna analiza sa stručnjacima koja je počela nakon RTL Direkta.