[VIDEO] ČERVAR NAKON UTAKMICE NAPRAVIO ŠOU: / Pogledajte što je napravio dok je davao izjave, ovo će oduševiti navijače

U 2. kolu u subotu Hrvatska igra s Bjelorusijom u 16 sati, a u 18.15 sati se sastaju Srbija i Crna Gora. Dvije prvoplasirane ekipe iz skupine prolaze u drugu fazu u Beču

9.1.2020.
23:17
Screenshot

Hrvatska rukometna reprezentacija otvorila je EURO 2020 pobjedom u austrijskom Grazu protiv Crne Gore sa 27-21 (12-13) u dvoboju 1. kola A skupine. Hrvatska je u prvom poluvremenu pokazala puno slabosti, pogotovu u obrani, a uporni i grubi Crnogorci ipak su slomljeni početkom drugog dijela i serijom 9-3. Fenomenalno drugo poluvrijeme Hrvatska je dobila sa 15-8 i izbrisala sve slabosti pokazane u prvom dijelu protiv reprezentacije koja na velikim natjecanjima ukupno ima samo jedan remi i bez ijedne pobjede.

Orlovima[FOTO, VIDEO] DAJTE SRBE DA SE IGRAMO:

[FOTO, VIDEO] NA POVRŠINU ISPLIVAO KLJUČNI DETALJ: /

Ovo možda niste primjetili na TV-u; 'Upravo je to presudilo, on je taj 'izabrani'

Izbornik Lino Červar nije imao pretjerano razloga za sreću. Pogotovo prikazanim u prvom dijelu, no bio je zadovoljan podrškom navijača.

Na kraju intervjua za RTL televiziju u jednom je trenutku prekinuo novinarku Ines Godu i vratio kameru na sebe da bi pozdravio navijače.

"I još nešto, pozdravljam publiku, bila nam je veliki igrač više danas", poručio je za kraj.