[VIDEO] BACIO GA JE U OČAJ: / Svi su već vidjeli loptu u mreži, a onda se dogodilo nešto - spektakularno

Briljantna obrana Bjorgvina Palla Gustavssona

13.1.2020.
18:56
Screenshot: Twitter

Od 18 i 15 u Malmö Areni Island i Rusija igraju međusobnu utakmicu 2. kola skupine E EP-a u rukometu, a utakmicu UŽIVO možete gledati na RTL-u 2. U trenutku pisanja teksta, Islanđani su vodili rezultatom 18:11 (na poluvremenu). Island nakon 1. kola ima dva boda, dok su Rusi bez bodova i za očekivati kako će se nakon ovog susreta oprostiti od Eura.

[VIDEO] SLOVENCI JOŠ UVIJEK GLEDAJU I NE VJERUJU KAKAV SU GOL PRIMILI: /

Ovako to rade majstori

Desnom nogom skinuo pokušaj s crte

SVE O EUROPSKOM RUKOMETNOM PRVENSTVU MOŽETE ČITATI – OVDJE

Na Twitter profilu EHF Euro osvanula je briljantna obrana Bjorgvina Palla Gustavssona, koji je u 5. minuti susreta, pri rezultatu 1:0 za Island, spektakularno desnom nogom obranio pokušaj ruskog igrača i to sa same crte...

RTL vam donosi rukometna uzbuđenja

Inače, od 20.30 na digitalnoj platformi RTLplay možete pratiti utakmicu Danske i Mađarske, dok ćete dvoboj Hrvatske i Srbije u skupini A gledati na glavnom kanalu RTL-a. Tu utakmicu moći ćete tekstualno pratiti UŽIVO i na portalima Net.hr, te Sportnet. Na RTL-u se uoči utakmice, od 19 i 45, emitira emisija ‘Vrijeme je za rukomet’, u kojoj stručne komentare daju Petar Metličić i Drago Vuković, dok ćete nakon utakmice Hrvatske i Srbije moći pogledati završnu analizu.