Pravilnik upotrebi kolačića

TRIJUMFIRALI NAD PRVACIMA

TRENUTAK KAD JE HRVATSKA OSIGURALA POBJEDU: Nakon ovih maestralnih poteza naših junaka Francuzi su pali u očaj

Objavljen video serije koja je započela u 47. minuti

Hrvatski rukometaši u srijedu navečer pobijedili su Francusku sa 23-20 (11-11), u posljednjem dvoboju grupne faze odigranom u srijedu u Koelnu, a naša je reprezentacija tako osigurala treću poziciju u skupini I, koja joj donosi utakmicu za peto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Njemačkoj i Danskoj. Više o tome možete pročitati – OVDJE.

Dvama uzastopnim pogocima koje su zabili Vranković i Mandić u drugom poluvremenu, Hrvatska si je osigurala put prema pobjedi protiv Francuske. Na web izdanju RTL televizije objavljen je video serije koja je započela u 47. minuti, a završila pogotkom 21-godišnjeg Lininog tajnog oružja Davida Mandića, koji je svoj treći pogodak u susretu zabio pod prekršajem.