Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SPEKTAKULARNA POBJEDA RK DUBRAVE: /

Cepelinom u posljednjoj sekundi zabili za prolaz u EHF kupu!

Rukometaši Dubrave uspjeli su ostvariti nevjerojatan podvig i nadoknaditi devet golova zaostatka iz prve utakmice protiv mađarske momčadi Csurga i to na kakav način!

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

Na klupi zagrebačke momčadi su legende hrvatskog rukometa, Davor Dominiković i Vlado Šola, a u prvom susretu u Mađarskoj igrači Dubrave su izgubili sa 33-24 te im je za prolaz u treće pretkolo EHF kupa bila potrebna pobjeda od deset golova.

Na poluvremenu su domaći igrači imali prednos od dva gola (14-12), no u nastavku su krenuli puno odlučnije te su serijom 6-0 čak probudili nadu da bi ipak mogli stići do potrebnih +10. Mađari se nisu predavali i sedam sekundi prije kraja zabili su za 35-26 te su imali rezultat koji ih vodi dalje.

No Šola je pozvao time out i skovao pakleni plan. Loptu je od centra povukao Radoš koji ju nakon jednog dodavanja baca na cepelin natrčalom Mediću koji skače između dva igrača i zabija u posljednjoj sekundi za velikih deset razlike i nastavak u ovom europskom natjecanju.

 

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike