UVJERLJIVO / Slovenci su 15 minuta bili odlični protiv Šveđana, a onda je krenuo stroj i ostavio naše susjede bez šanse

Danska i Švedska su na vrhu skupine s četiri boda, Slovenija i Portugal su na dva, dok Norveška i Nizozemska su bez bodova.

17.1.2024.
20:15

Završeno je prvo kolo drugog kruga Europskog rukometnog prvenstva i to pobjedom Švedske protiv Slovenije 28-22.

IMA RECEPT /

Perkovac nam otkrio plan za rušenje Francuza: 'Sve ćemo probati da iz ove dvorane odemo sa sjajnijom medaljom od Karabatića'

Početak utakmice to nije nimalo nagoviještao jer su Slovenci vodili čak 5-3 sredinom prvog poluvremena, no do odmora Šveđani rade seriju 8-2 za plus četiri nakon prvih 30 minuta.

U nastavku su Šveđani u jednom trenutku imali i plus devet, da bi to kraja Slovenci ipak ublažili poraz za konačnih 28-22.

Sudjelujte u kreativnom natječaju Uhvati loptu, osvoji Telemach prvenstvo te 29. siječnja budi ponosni vlasnik QLED televizora i 1 godine besplatne pretplate na EON TV.