Napetost u zraku / Kaotične scene u srpskom Kraljevu: Izbio sukob između rukometaša, tenzije su bile na vrhuncu

Ostali među prisutnima morali su udaljiti agresivne igrače, a nakon nekoliko minuta susret se nastavio.

5.4.2022.
9:24
Screenshot

U utakmici srpske Super B lige istok-zapad između Metalca i Hajduka Veljko izbio je pravi kaos. Naime, igrač Metalca Božidar Leković i vratar Hajduka Ognjen Jovanović našli su se oči u oči, ali ne iz sloge već u frustraciji.

Metalac je vodio susret s 9-7, a incident se desio sredinom prvog poluvremena. Momčad Metalca imala je napad, a Leković je izašao sam pred vratara Hajduka Jovanovića.

Napadača Metalca zasmetala je reakcija obrambenog igrača, pa se okrenuo nakon udarca. Međutim, golman Hajduka Veljko gurnuo je Jovanovića s leđa, a njih dvojica upustila su se u svađu.

Ubrzo se zaiskrila cjelokupna atmosfera, pa su se ovom dvojcu pridružili i suigrači. Ostali među prisutnima morali su udaljiti agresivne igrače, a nakon nekoliko minuta susret se nastavio.

Metalac je pobjedio utakmicu s 30:24, a nalaze se na osmom mjestu prvenstva s 13 bodova. Hajduk Veljko je na 17 bodova s jednakim brojem utakmica, dok je vodeći Topličanin s 34 boda.