I rukometaši u crnoj rupi! Zagreb CO izgubio petu zaredom!

Rukometaši Zagreb Croatia Osiguranja poraženi su na gostovanju kod Pick Szegeda 26-24 u 7. kolu skupine D Lige prvaka.

1.12.2012.
19:40

Zagrebu je pobjeda protiv Pick Szegeda, ostvarena u Zagrebu u 1. kolu (30:27), bila ujedno i jedina ove sezone u Ligi prvaka. Nakon toga su upisali remi protiv Dinamo Minska (27:27), pa zaključno sa ovom utakmicom i peti uzastopni poraz.

Hrvatski je prvak na poluvremenu zaostajao šest golova (16:10), a u nastavku je tu prednost uspio smanjiti i izgubiti sa "samo" dva razlike, što bi u konačnici moglo biti bitno zatvori li se međusobni krug jednakog broja bodova sa Pickom, budući je u prvom susretu, kao što smo spomenuli, dobio sa plus 3.

Najefikasniji igrač Zagreb CO-a bio je Luka Stepančić sa 6 golova, dok su po pet zabili Lovro Mihić i Stipe Mandalinić. Kod Picka je najbolji sa devet golova bio Slovak František Šulc.

Zagrebu je ovo bila posljednja utakmica u LP ove kalendarske godine, a poraz je dodatno umanjio šanse kluba da okonča među četiri najbolje momčadi koje će nastaviti natjecanje.