GOL U INFARKTNOJ ZAVRŠNICI / EHF objavio time-out Zagrebaša: Evo kako ga je Ćupić vodio

Bio je to važan bod za Zagrebaše, a evo što mu je prethodilo

13.10.2023.
11:52
Luka Stanzl/PIXSELL

U susretu 4. kola A skupine rukometne Lige prvaka Zagreb je u Areni odigrao 30-30 protiv danskog Aalborga izjednačivši golom Miloša Kosa dvije sekunde prije kraja susreta.

NEVJEROJATNA UTAKMICA /

Zagreb odigrao još jednu sjajnu utakmicu: 'Izvukli' bod protiv Aalborga

Bila je to odlična utakmica u kojoj su Danci bolje otvorili dvoboj, no Zagreb je nakon početnog traženja podigao ritam, pronašao igru i do kraja susreta gledali smo izjednačenu utakmicu koja je razriješena dramom.

Hrvatskom prvaku je ovo bio treći bod, dok je Aalborg na pet bodova.

Voyo donosi borilačke spektakle svakog mjeseca. 4.studeni - FNC 13 - Beograd. Prosinac - FNC 14 - Sarajevo. Svaki mjesec BKFC event na Voyo

Pet minuta prije kraja Zagreb je prvi puta na utakmici poveo i s dva gola razlike (29-27), ali se Aalborg vratio s tri vezana pogotka za vodstvo 30-29 svega 90 sekundi prije kraja susreta.

Zagreb nije iskoristio idući napad, Niklas Landin je obranio udarac Luke Lovre Klarice, međutim niti gosti nisu bili uspješni i Zagrebu je ostalo 10 sekundi za izjednačenje. Andrija Nikolić je pozvao minutu odmora kako bi razradili plan zadnjeg napada.

Glavnu riječ na minuti predaha vodio je IvanĆupić koji je odlučio koju akciju će Zagrebaši odigrati: ''Kos napadaš, igramo kao na igrača više'', čulo se.

Ubrzo se uključio i legendarni Božidar Jović: ''Neka on igra srednjeg da može šutnut. Navuci mu da on može šutnut. Srednji si! Srednji si i sam odlučuješ'', vikao je Jović i bodio mladog srpskog reprezentativca.

Minutu predaha pogledajte OVDJE.

MilošKos na kraju je bio precizan, prekrasno pogodivši šase udarcem dvije sekunde prije kraja za 30-30.

Spektakularni KSW 87 ekskluzivno 14. listopada od 20.00 samo na stream platformi Voyo