nova nba večer / Rudež jedini od hrvatskih košarkaša aktivan u novom porazu, Westbrook postigao 20. triple-double

11.11.2015.
9:21

Damjan Rudež bio je jedini od hrvatskih košarkaša aktivan u noći s utorka na srijedu, a u domaćem porazu njegove Minnesote od Charlottea 95-104 sudjelovao je s 3 koša, jednim skokom i jednom asistencijom za 7 i pol minuta koje je proveo na parketu.

Košarkaši New Orleansa svladali su na svom terenu Dallas sa 120-105 i tako u sedmom nastupu ostvarili prvu pobjedu u novoj sezoni NBA lige. Prošlosezonski doprvaci iz Clevelanda svladali su u svojoj dvorani Utah sa 118-114 i sa sedam pobjeda iz osam utakmica izbili na vrh ljestvice Istočne konferencije.

Russell Westbrook postigao je svoj 20. triple-double u karijeri u pobjedi Oklahome nad Wizardsima (101-125), te postigao 22 poena, 11 skokova i 11 asistencija.

Kevin Durant napustio je parket u završnici prvog poluvremena susreta protiv Washingtona zbog ozljede lijeve noge, još uvijek nema točnih informacija o pauzi, no čini se da je riječ o istegnuću tetive i ne bi trebao dugo biti van pogona.