Važan bod / Remi u Sigetu: Farmaceuti bez dva igrača zaustavili Dragovoljac

U utakmici 11. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Hrvatskog dragovoljca i Slaven Belupa odigrali bez zgoditaka 0-0. Pred 800 gledatelja na stadionu RSC Stjepan Spajić sudio je Križarić iz Čakovca.

28.9.2013.
19:23
Marijan Susenj/PIXSELL/Ilustracija

Gosti iz Koprivnice su u Siget stigli s novim trenerom Mladenom Frančićem koji je nasljedio Ivana Katalinića.

Gol je pao nekoliko minuta nakon akcija na početku utakmice, no poništen je zbog zaleđa.

Zaredali su se žuti kartoni, a kapetan gostiju Mato Grgić je pet minuta prije odmora dobio drugi žuti karton. Priliku za gol je imao i Brtan, no i dalje je ostalo 0:0.

U 52. minuti je Čović sjajno zaustavio pokušaj Raka, čija je prilika bila i najbolja tijekom utakmice.

U posljednjih 15 minuta Slaven je ostao s devetoricom na terenu, a Purić je zaradio drugu javnu opomenu i isključenje. Dvoboj je završen bez pobjednika, a Farmaceuti su odnijeli zasluženi bod.