PREOKRET U SOCIEDADU / Real poput Hajduka: Modrić i Co. prokockali 2:0

Aktualni prvak Europe Real Madrid doživio je težak poraz na gostovanju kod Real Sociedada 2-4 premda je nakon 11 minuta vodio 2-0.

1.9.2014.
7:23
AP Images

Nevjeroajtan preokret u Sociedadu! Real je vodio 2:0 već nakon 11. minuta, ali je do kraja utakmice primio čak četiri komada.

Real je poveo 2-0 golovima Sergia Ramosa (5) i Garetha Balea (11). Velškom reprezentativcu je sjajno asistirao Luka Modrić.

Međutim, domaćin je u posljednjih deset minuta prvog dijela uspio izjednačiti. Prvo je Ínigo Martinez golom u 35. minuti smanjio rezultat, a potom je Zurutuza poravnao rezultat u 41. minuti. U nastavku susreta Zurutuza (65) i Vela (76) su s još dva gola donijeli Sociedadu veliku pobjedu, a 'Kraljevskom klubu' prvi poraz sezone.

Na ljestvici vodi Barcelona sa šest bodova, ispred Valencije, Celte, Seville i Atletico Madrida sa po četiri boda.