NIJE ZAVRŠIO SUSRET / Rakitićev peh za pehom u porazu Seville

U utakmici 16. kola španjolskog prvenstva Malaga je u gostima pobijedila Sevillu, koja je od 70. minute igrala s deset igrača. Hrvatski nogometaš Ivan Rakitić je igrao do 69. minute kada je izašao zbog ozljede.

16.12.2012.
10:51
PIXSELL

Sevilla u ovom dvoboju nije uspjela realizirati svoju dominaciju na terenu. U 49. minuti Malaga je stigla do vodstva pogotkom Demichelisa nakon asistencije Joaquina.

Nakon toga je Ignacio Camacho rukom srušio Ivana Rakitića u kaznenom prostoru, ali sudac Ayza nije dosudio penal. Novi peh za hrvatskog reprezentativca dogodio se u 69. minuti kada je zbog ozljede bio prisiljen izaći iz igre.

Minutu kasnije Sevilla je ostala s igračem manje kada je isključen Fazio, a Eliseu je realizirao kazneni udarac za konačnih 2:0 za Malagu.

Malaga je sada na četvrtom mjestu u španjolskom prvenstvu sa 28 bodova, dok njeni izravni rivali za ulazak u Ligu prvaka Betis i Levante, imaju utakmicu manje.