PORAZ POMLAĐENIH KAUBOJA: / Hrvatska se dobro držala sve do 52. minute, a onda je iskustvo presudilo

Tijekom utakmice hrvatski rukometaši su imali i tri gola razlike (8-5, 15-12)

1.5.2021.
17:04
Vjeran Zganec Rogulja/PIXSELL

Hrvatski rukometaši doživjeli su poraz u 5. kolu EHF EURO kupa na gostovanju kod Mađarske u Veszpremu 22-26 (10-9) .

KAUBOJIMA SLETIO POSEBAN POKLON IZ ŠPANJOLSKE: /

Nakon teške pobjede protiv Slovačke pohvalili se vrijednim darom

Bitno pomlađena Hrvatska doživjela je u Vezspremu prvi poraz u EHF EURO kupu, makar je igra izabranika Hrvoja Horvata bila puno bolja od konačnog rezultata.

Presudilo iskustvo

Hvatska se odlično držala sve do 52. minute kada su Mađari poveli s 22-19. Imali su Kauboji i tri gola razlike (8-5, 15-12), ali je presudilo ipak iskustvo Mađara, koji su protiv Hrvatske igrali u najjačem sastavu.

Kod Kauboja je najbolji strijelac bio Ivan Čupić s 5 golova, dok je Tin Lučin zabio četiri gola, a vratar Ivan Pešić imao 11 obrana.

Kauboji na drugom mjestu

Hrvatsku u ovom natjecanju još čeka odgođeni dvoboj kod Španjolske, za koji se još ne zna termin.

EHF EURO Kup čine domaćini sljedećeg EURA Mađarska i Slovačka, te Hrvatska i Španjolska, koji su kao finalisti prošlog EURA osigurali plasman.

Na ljestvici vodi Mađarska s 10 bodova, Hrvatska ima 8, Španjolska 2, a Slovačka je bez bodova.