POKER U PESCARI: / Parolo zabio četiri komada, Jurić pred otkazom u Genoi

Nakon što smo jučer vidjeli golijadu u Bologni, gdje je Napoli "izbušio" domaćina sa 7:1 uz 'hat-trick' Mertensa i Hamšika, danas je u Pescari Lazio slavio sa 6:2 u 23. kolu Serie A.

5.2.2017.
17:15

REALOVCI, VIDITE LI OVO: Napoli utrpao sedam komada Bologni, Mertens i Hamšik zabili ‘hat-trick’

REALOVCI, VIDITE LI OVO: /

Napoli utrpao sedam komada Bologni, Mertens i Hamšik zabili 'hat-trick'

Pescara promašila penal

Od 10. do 14. minute zabio je igrač Lazija dva gola, ali su domaćini uspjeli izjednačiti preko Benalija (29.) i Brugmana (41.). U tom razdoblju će "fenjeraš" Serie A žaliti za promašenim penalom, jer je Caprari bio neprecizan s bijele točke.

U nastavku je Pescara primila još četiri gola. Parolo je zabio u 49., Keita u 57., Immobile u 69. i ponovno Parolo u 77. minuti. Danas je zabio više golova nego u cijeloj prošloj sezoni, kad je imao tri gola. Sad je došao do brojke pet, jedan je pogodak ove sezone zabio protiv Sampdorije.

Juriću prijeti otkaz

Momčad Genoe, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, izgubila je kod kuće s 0:1 od Sassuola. Genoa je bez pobjede je u posljednjih sedam utakmica, u kojima je osvojila tek dva boda. Još prije dva mjeseca, Genoa je bila hit Serie A, pobijedila vodeći Juventus pa Fiorentinu, ali sad je 16., dva mjesta iznad zone ispadanja.

Rezultati 23. kola:

Milan - Sampdoria 0:1 Atalanta - Cagliari 2:0 Chievo - Udinese 0:0 Empoli - Torino 1:1 Genoa - Sassuolo 0:1 Pescara - Lazio 2:6 Palermo - Crotone (18 sati) Juventus - Inter (20:45) jučer: Bologna - Napoli 1:7

poredak: Juventus (-2) 51, Napoli 48, Roma (-1) 47, Lazio 43, Inter (-1) 42...