MILAN U KRIZI: / 'Rossoneri' dominirali, ali bodove je na San Siru osvojila Sampdoria

Sampdoria je slavila na San Siru, momčad iz Genove pobijedila je Milan s 1:0 u dvoboju 22. kola Serie A. Gol vrijedan tri boda postigao je Muriel s bijele točke u 72. minuti.

5.2.2017.
14:41

"Rossoneri" su u krizi, Montellina momčad već četiri utakmice u prvenstvu ne zna za pobjedu. Danas je doživjela treći uzastopni poraz u Serie A, četvrti ako se računa i kup-utakmica.

Deulofeu pogodio vratnicu

Kad te ne ide, onda te ne ide. Deulofeu je u 49. minuti pogodio vratnicu. Milan je dominirao, stvorio 14 šansi, gosti tek tri, ali uzeli su bodove na San Siru.

Paletta je napravio prekršaj za najstrožu kaznu, a u završnici utakmice, u 90. minuti, Sosa je isključen nakon što je zaradio drugi žuti karton.

Mario Pašalić igrao je za Milan do 72. minute, dok je Ante Budimir ostao na klupi momčadi iz Genove.