LUKA POKAZAO MOURINHU / Pogledajte petardu Reala, Modrić odličan!

Nakon poraza od Borussije u Ligi prvaka, Real Madrid se vratio pobjedničkim navikama. Na gostovanju kod Mallorce, Madriđani su slavili 5:0, a u tri akcije za pogodak sudjelovao je Luka Modrić, koji je odigrao svih 90 minuta.

29.10.2012.
8:01
Twitter

Real je domaćine dotukao u prvih dvadesetak minuta susreta, a pogotke za 2:0 postigli su Higuain u osmoj i Cristano Ronaldo u 22. minuti. Začetnik akcije za prvi gol Reala bio je Luka Modrić, koji je zaigrao u početnoj postavi 'Kraljevskog kluba'.

U nastavku susreta Madriđani su u tri minute zabili još dva zgoditka. Prvo je Higuian (70) lakoćom zabio svoj drugi gol na susreta, a potom i Cristiano Ronaldo (73).

Obje akcije je vještim oduzimanjem lopte i potom preciznim dodavanjima započeo Luka Modrić koji je odlično odigrao svih 90 minuta.

Konačan rezultat u sudačkoj nadokandi postavio je Jose Maria Callejon (90+2).