OVO MORATE VIDJETI / Pogledajte najsmješniji autogol godine!

Posljednju utakmicu 23. kola turskog prvenstva odigrali su Galatasaray i Orduspor. Gosti su vodili 2:0 nakon prvog poluvremena, no u drugom dijelu utakmice je Galatasaray zabio čak četiri gola u samo 20 minuta. Ipak, priča utakmice je autogol domaćeg sastava.

26.2.2013.
9:33

Orduspor je u 15. minuti sretno došao do prvog gola, a to može zahvaliti 'suradnji' Galatasarayjevog vratara Muslera i veznjaka Inana. Teško je riječima opisati što je spomenuti dvojac izveo, ali taj potez već sada konkurira za najsmješniji autogol godine.

Srećom po domaćine, iako su gosti nakon prvih 45 minuta imali dva gola viška, u drugom su poluvremenu ekspresno zabili čak četiri gola, a iskupio se i 'krivac' za autogol Inan postigavši posljednji pogodak za Galatasaray.