REAL SLAVIO U GRANADI / Pogledajte Modrićev dribling koji je završio na YouTubeu!

U 72. minuti utakmice protiv Granada Luka Modrić se sjajnim driblingom oslobodio dvojice igrača, tek ga je treći suparnički igrač zaustavio padom u noge. Je li bio jedanaesterac? To ipak ostavljamo u domeni 'slobodne sudačke procjene'.

27.8.2013.
7:58
AP

U posljednjem susretu 2. kola nogometnog prvenstva Španjolske Real Madrid je u gostima pobijedio Granadu s 1:0 pogotkom Karima  Benzeme u 10. minuti.

Hrvatski reprezentativac Luka Modrić odigrao je cijeli susret za Real i bio je među bolje ocijenjenim igračima.

Čitav susret proveo je na poziciji zadnjeg veznog, a u 72. minuti, nakon sjajnog driblinga, tražio je jedanaesterac nakon što je pao u šestnaestercu domaćih.