MAKLJAŽA NA TERENU / Pogledajte makljažu u kojoj je palo čak 16 crvenih kartona!

Osim tučnjave na terenu, neredi su izbili i na Parque Viera stadionu, a jedan navijač pogođen je kamenom u glavu.

30.10.2012.
12:46
Youtube

MONTEVIDEO - Prvoligaški dvoboj 9. kola urugvajskog nogometnog prvenstva između domaćeg Montevideo Wanderersa i Juventuda, koji je završio neodlučeno 3-3, ostat će zapamćen po tome što je sudac podijelio čak 17 crvenih kartona.

Kaos je nastao nakon što je označen kraj susreta, kada je počela opća tučnjava igrača obaju klubova, pa je sudac LeodanGonzalez pokazao crvene kartone osmorici iz svake ekipe. Još u prvom poluvremenu, u 44. minuti, veznjak Wanderersa DiegodeSouza dobio je crveni karton pa je tako ukupno isključeno 17 igrača.

Okidač nereda bio je nedosuđeni penal za Wandererse pred kraj utakmice, kada je srušen Gaston Rodriguez.

Ovoliki broj crvenih kartona nije moguće ostvariti tijekom utakmice jer ako jedna momčad ima četiri isključena igrača susret se automatski prekida.