Procurio poražavajući podatak; 'Kada on ima takav dan, to nije dobro za Madrid'
Madriđani trenutačno drže drugo mjesto na tablici
U posljednjoj utakmici subotnjeg programa 18. kola španjolske Primere Real Madrid je u gostima kod predzadnje Osasune odigrao 0-0. Hrvatski kapetan Luka Modrić za Real je odigrao 75 minuta, a napadač Osasune Ante Budimir ušao je u igru u 78. minuti.
Nakon ove utakmice objavljen je podatak koji bi mogao zabrinuti navijače Kraljevskog kluba. Naime, Realov najvažniji igrač, Karim Benzema, koji je zabio 32,4% svih golova momčadi, u zadnje tri utakmice protiv Elchea, Celte i Osasune, ne samo da nije zabio, štoviše, nije upisao niti asistenciju pa čak nije niti uputio udarac prema golu.
"Madrid je izgubio puno bodova u utakmicama koje su morali pobijediti. Dominirali su, ali nisu bili opasni. Kada Benzema ima ovakav dan to nije dobro za Madrid. Trebali bi biti zabrinuti. Stanje travnjaka nema veze s tim. Danas nisu zaslužili pobjedu", rekao je legendarni Predrag Mijatović poslije utakmice .
Benzema je lani bio ključni čovjek u pohodu Reala na naslov španjolskog prvaka. U 37 prvenstvenih nastupa postigao je 21 pogodak i osam asistencija. Ove sezone je pak u 16 nastupa u La Ligi na osam pogodaka i pet asistencija.
Standings provided by SofaScore LiveScore
EP RUKOMET