VELIKA DRAMA / Olmissum poražen nakon što je vodio kod aktualnog europskog prvaka

U četvrtak, s početkom u 16 sati, Olmissum će igrati protiv ukrajinskog Hita ogled drugog kola.

29.11.2023.
22:01
Milan Šabić/PIXSELL

U ogledu prvog kola skupine D Elitne runde futsalske Lige prvaka, hrvatski doprvak Olmissum poražen je od Palme Futsal 3-5.

NOVA BLAMAŽA /

Manchester United ispustio dva gola prednosti, Rakitić asistent u porazu Seville

Ovaj turnir Elitne runde održava se u Palma de Mallorci, a domaćin Palma Futsal svladala je hrvatskog doprvaka nakon preokreta. Omišani su šokirali aktualnog prvaka Europe golovima u 10. i 11. minuti. Strijelci su za 2-0 bili Duje Kustura i Antonio Sekulić.

U 12. minuti je Rivillos smanjio na 1-2, a preokret je uslijedio početkom drugog poluvremena. Oledghobad je postigao dva, a Gordillo jedan pogodak za 4-2 španjolskog sastava.

Do kraja susreta za Olmissum je pogodak zabio Bukovec, a za Palma Futsal još jednom Gordillo.

U drugom susretu prvog kola skupine D poljska Lubawa je u nevjerojatnoj završnici pobijedila kijevski Hit 6-5. Do četiri minute prije kraja Ukrajinci su vodili 4-1, a onda su uslijedila četiri gola u nizu Lubawe koja je povela 5-4, a gol za pobjedu Kaniewski je zabio 40 sekundi prije kraja.

Lubawa je u Glavnoj rundi Lige prvaka osvojila turnir u Zagrebu gdje je nadjačala hrvatskog prvaka Futsal Dinamo.

Na Final Four plasirat će se pobjednici svake od četiri skupina.

Hrvatsku žensku rukometnu reprezentaciju na SP-u gledajte na Voyo i RTL Kockici. Prvenstvo u Švedskoj, Danskoj i Norveškoj počinje 29. studenog i trajat će do 17. prosinca. Budite uz Kraljice šoka.