Registracija
Ako imaš Voyo pretplatu, registriraj se istim e-mailom i čitaj net.hr bez oglasa! Saznaj više
Toggle password visibility
Toggle password visibility
Već imaš račun?
Obnovi lozinku
SAMO ZA NAJJAČE /

Danas započinje prvi 24-satni cestovni biciklistički ultramaraton u Hrvatskoj

CroUltra će se održati na ravnoj stazi dugoj 20 km kroz područje općine Oriovac

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx

CroUltra je ultramaratonska biciklistička vožnja na kojoj se vozi unaprijed zacrtanom rutom u Oriovcu u blizini Slavonskog Broda.

To je prvi 24-satni cestovni biciklistički maraton u Hrvatskoj. Pogodan je za sve koji žele testirati svoju izdržljivost i provjeriti koliko kilometara mogu prijeći u 24 sata. Istovremeno se održava i 6. te 12. satni maraton, objavljeno je na stranici Hrvatske turističke zajednice.

Start 24-satne utrke bit će 9. lipnja u 18 sati. CroUltra će se održati na ravnoj stazi dugoj 20 km kroz područje općine Oriovac. Pobjednik će biti onaj koji prijeđe najviše kilometara u 6, 12 odnosno 24 sata.

CroUltra će se organizirati za solo natjecatelje, za 2-članske i za 4-članske ekipe (ženske, muške i mješovite). Pogodan je za čiste početnike u biciklizmu izdržljivosti ili biciklizmu općenito, jer nije potreban prateći tim. Na startno-ciljnom prostoru bit će osigurana hrana i piće za natjecatelje tijekom cijele utrke. Na startu se očekuje dosta najboljih domaćih i stranih ultra biciklista. Broj natjecatelja bit će ograničen na 200, vrijeme prijave će se uzimati u obzir. Prijavite se ovdje.

Lijepa prilika da se zainteresirani okušaju u izdržljivoj vožnji bicikla, a za dobrodošlicu u srce Slavonije pobrinut će se Općina Oriovac kako bi posjetiteljima i natjecateljima CroUltra ostala u lijepom sjećanju zbog prekrasnih cesta i gostoljubivih ljudi.

403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike
Pročitaj i ovo
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Regionalni portali
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx
Još iz rubrike