ZVIJEZDA MILANA ODUŠEVILA FOTOGRAFIJOM IZ SVLAČIONICE ROSSONERA: / 'Ovo je AC Milanić...'

Milan je pobjedom nad Bolognom zadržao prvo mjesto na ljestvici Serije A

31.1.2021.
11:56

Hrvatski nogometni reprezentativac Ante Rebić bio je strijelac prvog gola za Milan u 2-1 (1-0) gostujućoj pobjedi protiv Bologne u susretu 20. kola talijanskog prvenstva.

[VIDEO] REBIĆ ZABIO NOVI SJAJAN POGODAK: /

Zlatan promašio penal, a onda se niotkuda stvorio Vatreni i zakucao u loptu u mrežu

Rebić je doveo Milan u vodstvo u 26. minuti najbrže reagiravši nakon što je vratar Bologne Skorupski obranio kazneni udarac Ibrahimoviću. Bio je to drugi ovosezonski prvenstveni pogodak Rebića koji je igrao do 62. minute.

'Mandža' izašao 20 minuta prije kraja

Na 2-0 je iz još jednog kaznenog udarca za Milan povisio Kessie u 55. minuti dok je poraz Bologne ublažio Poli u 81. minuti.

Mario Mandžukić igrao je za Milan od 73. minute.

Zvijezde iz regije

Za Milan je od 62. minute igrao bosanskohercegovački veznjak Rade Krunić, koji je prije utakmice objavio fotografiju iz svlačionice i pokazao što mu je uhvatilo pažnju.

Krunić je slikao svoj dres, uz one koje nose Rebić, Mandžukić i Ibrahimović te uz fotografiju napisao: