Bjelica potpuno izgubio živce i vulgarno izvrijeđao suce: 'J***m vam sunce da vam j***m...'

Dinamo je pobijedio Goricu 2:0, ali do bodova nije stigao lagano

9.2.2020.
19:44
Sanjin Strukic/PIXSELL

U zadnjem dvoboju 21. kola Prve HNL u Zagrebu su nogometaši Dinama teže od očekivanog su slavili protiv Gorice s 2-0 (0-0) i povećali prednost na ljestvici. Oba pogotka na Maksimiru Dinamo je postigao u drugom poluvremenu, nakon što se dugo mučio s gostima.

DINAMO SLAVIO PROTIV GORICE NA MAKSIMIRU: /

Modri slomili goste nakon velikog mučenja, ali i ostali bez važnog igrača

U prvom poluvremenu vrlo je napet bio trener Dinama Nenad Bjelica koji je u jednom trenutku napao suce nakon što su prekinuli jedan napad Dinama.

'Ne znaš i zato mi ne možeš objasniti!'

Bjelica se počeo derati, a njegov riječi čula je većina gledatelja na Maksmiru.

"Što je ovo?! Ili je prednost ili je faul, j***m ti vaša pravila", rekao je strateg Modrih do kojega je došao glavni sudac Bel.

"Objasni mi, objasni mi ovo! Ne znaš i zato mi ne možeš objasniti! J***m vam sunce da vam j***m...", derao se na njega.