IZAŠLI IZ SJENE / Zrinjski nesretnim autogolom izgubio od Legije, a klub iz Mostara pratili su neočekivani gosti

Bili su smješteni u prestižnoj loži, ali od pogleda drugih nisu mogli pobjeći

26.10.2023.
23:53
Denis Kapetanovic/PIXSELL

Nogometaši varšavske Legije pobijedili su Zrinjski u Mostaru s 2-1 u dvoboju trećeg kola skupine E Konferencijske lige.

POSLALI JASNU PORUKU /

Jeste li primijetili što je dio Boysa napravio kad su ih igrači došli pozdraviti? Ovo se nije dogodilo dugo vremena

Nakon trećeg kola na ljestvici ove skupine po šest bodova imaju Aston Villa i Legia, dok su Zrinjski i AZ Alkmaar na tri boda. Zrinjski je poveo protiv Poljaka 30. minuti, a strijelac je bio Bilbija.

Samo dvije minute kasnije Jakovljević je pogodio vlastitu mrežu čime je goste vratio u rezultatski egal. Pogodak odluke dao je Kramer u 62. minuti.

Ono što je privuklo pažnju na utakmici bili su braća Zdravko i Zoran Mamić. Bili su smješteni u prestižnoj loži, ali od pogleda drugih nisu mogli pobjeći.

Podsjetimo, optuženi su za izvlačenje 116 milijuna kuna iz zagrebačkog Dinama i iako su pravomoćno osuđeni obojica su pobjegla u Bosnu i Hercegovinu čiji su državljani pa ih ondašnja vlast ne moraju izručiti.

Legija je ovom pobjedom zasjela na vrh skupine E, no s Aston Villom dijeli jednak broj bodova, dok su se na preostala dva mjesta smjestila Zrinjski i Alkmaar.

FNC 13 event 4. studenoga stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo u prijenosu UŽIVO. Prijenos eventa počinje u 20.00.