ŽESTOK ISPAD TORCIDE: / Pogledajte što su poručili Dinamu i Rijeci

Hajduk je u utorak do četvrte minute sudačke nadoknade tijekom susreta s Osijekom na Poljudu imao pobjedu u svojim rukama, no onda je Benedik Mioč uspio postići gol za konačnih 2:2.

2.3.2016.
12:31

"Nezadovoljan sam rezultatom i načinom na koji je do njega došlo u zadnjoj minuti. Osijek se nametnuo u drugom pouvremenu i nisam mogao prepoznati svoju momčad. Mi bodove na ovaj način ne smijemo prosipati", zavapio je trener DamirBurić poslije utakmice.

OSJETITE DAŠAK ATMOSFERE S POLJUDA: Osijek u dramatičnoj završnici uzeo bodove Hajduku

Poruka konkurenciji

Tijekom susreta navijači Hajduka su istaknuli su veliki transparent, kojim su željeli poručiti što misle o ulasku stranog kapitala u HNL. Pri tome se posebno ističe onaj dio koij se tiče najvećih im rivala, zagrebačkog Dinama.

"Rijeka Italija, Istra Amerika, Dinamo Sicilija, Osijek Mađarska. Hvala vam, ali mi ćemo ostati Hrvatska", piše na transparentu. Kao što je poznato vlasnik Rijeke je Talijan Volpi, Istre Amerikanac Glover, a Osijek je prije par tjedana kupio Mađar Mesaroš.

Transparent Torcide na sjevernoj tribini.

Propuštaju Inter

U međuvremenu, Hajduk je na službenoj sranici objavio kako dvojica standarnih prvotimaca Jefferson i TinoSušić neće biti u konkurenciji za utakmicu 26. kola u subotu protiv Intera u Zaprešiću zbog tri žuta kartona. Oni su treću opomenu dobili na utakmici protiv Osijeka. Po dva žuta kartona imaju petorica hajdukovaca: Bilyi, Juranović, Kalinić, Mastelić i Vlašić pa i njima prijeti pauza od jedne utakmice.