ZABORAVLJENI VATRENI BRILJIRAO U VELIKOJ POBJEDI GENOE: / Pjaca upisao prvu asistenciju ove sezone i to spektakularnu

Posebno je efektan bio drugi pogodak Scamacce koji je udarcem s više od 20 metara pogodio sam gornji desni kut, a namjestio ga je Pjaca

19.3.2021.
23:07

U prvom susretu 28. kola talijanskog nogometnog prvenstva Genoa je kao gost preokretom svladala Parmu sa 2-1 (0-1).

Domaće je u vodstvo lijepim "škaricama" doveo Pelle (16), a gostima je preokret u nastavku s dva gola osigurao Scamacca (50, 69) koji je ušao u igru na početku drugog poluvremena.

Posebno je efektan bio drugi pogodak Scamacce koji je udarcem s više od 20 metara pogodio sam gornji desni kut, a loptu mu je za udarac pripremio Marko Pjaca koji je također u igru ušao na početku drugog poluvremena. Asistenciju pogledajte OVDJE.

Hrvatski reprezentativni veznjak Milan Badelj odigrao je čitav susret za Genou koja je ovom pobjedom skočila na 13. mjesto sa 31 bodom, koliko ima i 12. Bologna, dok je Parma ostala pretposljednja sa 19 bodova, tri manje od 18. Cagliarija, a četiri manje od 17. Torina.

Na vrhu je Inter sa 65 bodova, devet manje ima drugi Milan, a 10 manje treći Juventus.