ZABORAVLJENI MLADIĆ SJAJNIM POTEZOM POSLAO PORUKU KOVAČU: / Možda mu je ipak trebao dati šansu od prve minute

Trupe Jurgena Kloppa neočekivano lako promarširale su Allianz Arenom

13.3.2019.
23:40
Screenshot

Nogometaši Liverpoola plasirali su se u četvrtfinale Lige prvaka zahvaljujući 3-1 (1-1) pobjedi protiv Bayerna u Muenchenu u uzvratnom susretu osmine finala što im je uz 0-0 s Anfielda otprije tri tjedna bilo i više nego dovoljno za prolazak dalje.

Oduševio mladi Portugalac

Dvostruki strijelac za Liverpool bio je Sadio Mane (26, 84), a jedan pogodak postigao je Virgil van Dijk (69), dok je jedini gol za momčad koju vodi bivši hrvatski izbornik Niko Kovač bio autogol Joela Matipa (39-ag). Hrvatski reprezentativni stoper Dejan Lovren trijumf svog sastava ispratio je s klupe za pričuve.

Posebnu pažnju na sebe je privukao pomalo zaboravljeni Renato Sanches, koji je usprkos tome što je Bayern izgubio, odigrao sjajnih deset minuta koje je dobio priliku, a koliko je bio raspoložen najbolje se vidjelo kad je takozvanom "rolicom" slomio Fabinha i poslao ga na travnjak. O ovom potezu još će se dugo pričati.