ZABORAVILI POBJEĐIVATI: / Bilićeva hit-momčad više ne može zabiti gol, ni Jelavić nije pomogao

Bilićev West Ham od hita Premier lige tone u prosječnost. Momčad "čekićara" koju vodi bivši hrvatski izbornik, već šestu utakmicu za redom ne zna za pobjedu.

12.12.2015.
18:00

Bilićeva momčad nije pobijedila od 24. listopada kad je svladala Mourinhov Chelsea, a ovo je već treći remi u nizu, nakon utakmica protiv West Bromwicha i Manchester Uniteda. Hrvatskom stručnjaku na ruku ne ide činjenica što su mu ozljede dohvatile momčad pa Ozlijeđeni su Manuel Lanzini, Dimitrij Payet, Victor Moses i Diafra Sakho, a oni su bili glavni u momčadi koja je rušila velikane Arsenal, Liverpool, Manchester City i Chelsea.

KADA KOLA KRENU NIZBRDO: /

Još jedna očajna vijest za Slavena Bilića

Nikica Jelavić ušao je u 83. minuti, bio u dobroj priliki na kraju, ali nije loptu uspio ugurati u gol.

Iheanacho spasio City u 93. minuti

Uzbudljivu utakmicu na Etihadu odigrali su Manchester City i Swansea. Vodili su "građani" golom Bonyja od 26. minute, ali u 90. minuti gosti su ih šokirali pogotkom Gomisa.

Kad se već mislilo da će Pellegrinijeva momčadi izgubiti važna dva boda u borbi za vrh ljestvice, veliku radost Cityju donio je nigerijski tinedžer Iheanacho koji je zamijenio Bonyja u 84. minuti. U trećoj minuti sudačke nadokande Iheanacho je zabio za 2:1.

Manchester se na vrhu izjednačio s Leicesterom koji također ima 32 boda, ali i utakmicu manje.