BEZ POBJEDE TRI KOLA / Niki Kovaču samo bod kod posljednjeg u ligi: Njegova momčad promašila penal, protivniku poništena dva gola

Kovačeva momčad je remijem prekinula barem niz od dva uzastopna poraza

10.2.2023.
22:45

U prvoj utakmici 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Schalke 04 i Wolfsburg su igrali 0-0.

'NOĆNA MORA' /

Wales 25. ožujka treba igrati protiv Vatrenih na Poljudu: Otkriveno što su napisali UEFA-i jer ne žele igrati u Splitu

Momčad Nike Kovača je na gostovanju kod posljednjeg sastava lige imala kazneni udarac u otvaranju utakmice, ali ga Arnold u 9. minuti nije uspio realizirati.

Na kraju Wolfsburg može biti zadovoljan i bodom jer su Schalkeu u drugom poluvremenu poništena dva pogotka zbog malog zaleđa.

Kovačeva momčad je remijem prekinula barem niz od dva uzastopna poraza, a trenutno su sedmis 30 bodova, dok je Schalke i dalje posljednji sa 12.

Na vrhu je Bayern sa 40 bodova, jedan manje ima drugi Union Berlin.