GRADSKI DERBI / Čekićari pobjedom preuzeli vrh ljestvice: Ovo im je najbolji ulazak u sezonu otkad je Premier lige

Odlično igraju

1.9.2023.
23:16

Nogometaši West Hama nastavili su s dobrim igrama na startu nove sezone engleske Premier lige, u prvom dvoboju četvrtog kola pobijedili su u gostima Luton 2-1.

NA ČIZMI LUDNICA /

Leao eurogolom odveo Milan do pobjede na krcatom Olimpicu, a Sassuolo na Berardijev pogon stigao do prvih bodova u sezoni

Bowen je u 37. minuti doveo goste u vodstvo te je rezultatska neizvjesnost trajala do 85. minute. Tada je Kurt Zouma zabio za 2-0 i posve približio West Ham bodovima. Domaćin je do kraja zabio počasni pogodak, strijelac je bio Andersen u 92. minuti, ali novi poraz nije izbjegnut.

Ovom pobjedom West Ham je privremeno zasjeo na prvo mjesto ljestvice. U četiri utakmice West Ham je skupio tri pobjede, uz jedan remi. Ovo im je ujedno i najbolji ulazak u sezonu otkako postoji Premier liga. Dosad su najbolje krenuli u sezoni 2021./2022. kada su imali dvije pobjede i dva remija na početku sezone.

Luton je u trećem nastupu izgubio i treći put.

FNC 12 iz pulske Arene ekskluzivno ćete 2. rujna moći gledati na streaming platformi Voyo.