WENGER MOŽE BITI SRETAN: / Pobjedom u Liverpoolu Arsenal ostao u borbi za naslov

Nogometaši Arsenala s 2-0 su pobijedili na gostovanju u Liverpoolu Everton i ostali u borbi za naslov u Premierligi.

19.3.2016.
15:38
AFP/PAUL ELLIS

Pitanje pobjednika nogometaši Arsenea Wengera su riješili u prvom poluvremenu. Poveli su u sedmoj minuti golom Dannyja Welbecka nakon lijepe akcije, a tri minute prije završetk poluvremena je na konačnih 2-0 povisio 19-godišnji nigerijski napadač Alex Iwobi svojim prvijencem u Premierligi.

U samoj zavšnici utakmice Arsenal je postigao i treći gol, strijelac je bio Olivier Giroud, ali ga je sudac poništio zbog prekršaja njegovog suigrača.

Loša vijest za Wengera je ozljeda Mesuta Ozila, najboljeg asistenta lige, koji je zbog nje u 74. minuti napustio igru.