VRSALJKU MIZERNA MINUTAŽA: / Griezmann golom u 84. minuti spasio Atletico

U zadnjoj utakmici subotnjeg programa 27. kola Primere Atletico Madrid je u gostima slavio kod Granade s 1:0, a pobjedu gostima donio je francuski napadač Antoine Griezmann u 84. minuti utakmice.

11.3.2017.
22:53
AFP, ANDER GILLENEA

Odličnu večer imao je vratar Granade Guilhermo Ochoa, ali je Griezmann na kraju ipak zabio na ubačaj Kokea.

ČAČIĆ ĆE BITI ZADOVOLJAN: /

Duje Čop zabio za važan bod Gijona protiv Valencije

Vrsaljko ušao u 86. minuti

Trener Diego Simeone dao je tek mrvice minutaže hrvatskom reprezentativcu Šimi Vrsaljku koji je u igru ušao u 86. minuti.

Atletico je ovom pobjedom sačuvao četvrtu poziciju, koja donosi kvalifikacije za Ligu prvaka. Granada se bori za ostanak, ima 19 bodova na 18. mjestu, a pet bodova im nedostaje do sigurne zone.

U ranije odigranoj utakmici Alaves je pobijedio kod Malage s 2:1. Goste je u vodstvo doveo Zouhair Feddal (39), a za Malagu je izjednačio Juan Carlos (71). Alaves je u 72. minuti ostao bez isključenoga Feddala, ali su i s igračem manje došli do pobjede golom Edgar Antonio Mendeza u 90. minuti.

Vodi Barcelona s 60 bodova ispred Reala (59), Seville (57) i Atletica (52)