SAMMIR UŠAO I ZABIO, A PETEV KAŽE: / 'O njemu nemam što pričati, dokazao je klasu'

Dinamo je s 4:1 svladao makedonski Sileks pretposljenjoj utakmici priprema u turskom Beleku, a utakmicu je obilježio Sammirov povratak i gol za "plave"

8.2.2017.
17:56

Petoplasirana momčad makedonskog prvenstva poveli je u 33. minuti golom Nedeljkovića, ali je već tri minute kasnije Ante Ćorić izjednačio na 1:1. U drugom poluvremenu ušao je Sammir u igru, odmah preuzeo izvođenje 'slobodnjaka' u 50. minuti gađao je iznad grede. Kasnije je imao šansu iz blizine, ali su suparnički igrači blokirali njegov udarac.

U 53. minuti Dinamo je poveo golom Armina Hodžića. Na 3:1 povisio je Dani Olmo u 88. minuti, da bi Sammir u samom finišu utakmice postavio konačnih 4:1.

Sammirovom igrom bio je zadovoljan i Dinamov trener Ivajlo Petev.

"O njegovom nogometu nemamo što pričati, Evo, danas je dokazao klasu iako je spreman tek 40-50%. U cijelom poluvremenu nije imao niti jedno krivo dodavanje, još je i zabio. Uglavnom to je Sammir. Za nas je najvažnije da bude fizički spreman, a ovdje radi jako dobro", kazao je Petev.

Dinamo će sutra odigrati posljednju pripremnu utakmicu u Beleku, protiv imenjaka iz bjeloruskog Bresta.