VOJVOĐANI I ALBANCI NAPRAVILI KAOS U ITALIJI: / Potukli se na terenu kod talijanskog prvoligaša, utakmica prekinuta

Najveća zvijezda susreta Mario Balotelli nije htio nastaviti susret

13.10.2019.
8:36
Screenshot

Vojvodina i Brescia u jeku reprezentativne stanke odigrali su vjerojatno najneprijateljskiju prijateljsku utakmicu u dugo vremena. Vojvođani su na gostovanju kod talijanskih prvoligaša izgubili 2:1, ali utakmicu su obilježili incidenti.

Utakmica je prekinuta u 50. minuti zbog ulijetanja dvadesetak navijača Vojvodine u teren. No tomu je prethodio dolazak skupine od desetak ljudi koji su stigli s albanskim zastavama te provocirali gostujuće navijače.

PROSINEČKI DOŠAO DO VELIKE POBJEDE: /

Zenica gori, zvijezda Dinama ušla u igru i bacila navijače u trans, BiH ostala u igri za Euro

Najveća zvijezda susreta Mario Balotelli nije htio nastaviti susret.

"Situacija se smirila nakon nekoliko minuta i oni su se vratili na svoj dio tribine, ali je nakon toga nogometaš domaćih, Mario Balotelli, odbio nastaviti s igranjem utakmice te je sudac Amabile odlučio prekinuti utakmicu”, stoji u priopćenju Vojvodine.

Da bi stvar bila gora, trener Vojvođana Nenad Lalatović, bar kako pokazuju snimke, obračunao se s Albancima zajedno s navijačima Vojvodine. Lalatovič je u prvom poluvremenu dobio crveni karton, ali je odbio otići s klupe. Nakon utakmice rekao je da je cijela akcija bila pomno isplanirana.