VILLARREAL NASTAVIO SJAJAN NIZ: / Žuta podmornica mogla bi pomrsiti račune pri vrhu ljestvice

2.7.2020.
0:18

Nogometaši Villareala svladali su u gostima Betis s 2:0 u 33. kolu Primere i nastavili s nizom trijumfa koji ih je doveo do petog mjesta ljestvice.

Villareal su do pobjede u Sevilli odveli pogoci Gerarda Morena (6'pen, 30'), a Betis je u 45. minuti ostao bez isključenoga Fekira. "Žuta podmornica" je sada peta s 64 boda, samo tri boda manje od Seville, koja drži mjesto koje vodi u Ligu prvaka, a Betis je tek 13.

U drugoj utakmici večeri Valladolid i Levante su odigrali 0:0, a u sedmoj minuti sudačke nadoknade igrač domaćih Enes Unal je promašio kazneni udarac.