[VIDEO] BALOTELLI NAPUCAVAO NAVIJAČE PA ZABIO GOLČINU: / Hrvatski trener tvrdi da je sve krivo shvatio

Hrvatski trener Ivan Jurić negirao je da je s tribina bilo rasistićkih povika te naglasio da je Balotelli sve to krivo shvatio

3.11.2019.
19:05

U susretu 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Verona, koju vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, je pobijedila Bresciju sa 2:1 , dok je Udinese pod vodstvom privremenog trenera Luce Gottija, koji je naslijedio Igora Tudora, na gostovanju porazio Genou sa 3:1.

Verona je do četvrte pobjede ove sezone stigla golovima Anthonyja Salceda u 50. minuti i Mattea Pessine u 81. minuti, dok je pogodak za goste zabio Mario Balotelli pet minuta prije kraja susreta.

Kad bi u nogometu postojali golovi koji vrijede za dva, onda bi majstorski pogodak Marija Balotellija sigurno bio jedan od tih golova.

[VIDEO] ROG S CAGLIARIJEM PREGAZIO RAZVIKANU ATALANTU: /

Hrvat i Slovenac tragičari momčadi iz Bergama

Ostavili su mu braniči previše prostora na dvadesetak metara od gola, a on se namjestio i podsjetio nas na svoje najbolje trenutke u karijeri. Pogledajte njegov gol OVDJE.

Napustio teren i gađao navijače

Balotelli je bio u centru pažnje i meta uvreda s tribina u Veroni. Domaći navijači pokazali su veliku netrpeljivost prema njemu, a on je shvatio da su uvrede bile rasističke.

Zvijezda Brescije napucao je loptu u sektor iz kojeg su dolazile uvrede, napustio je teren, zbog čega je utakmica prekinuta na nekoliko minuta, ali se ipak vratio. Hrvatski trener Ivan Jurić negirao je da je s tribina bilo rasistićkih povika te naglasio da je Balotelli sve to krivo shvatio.

Talijanskom napadaču ovo je tek drugi pogodak ove sezone, a njegova se Brescia vuče po dnu ljestvice Serie A.