[VIDEO] TRILER KAKAV VEĆ DUGO NISMO VIDJELI: / Pogledajte sjajne golove kojima je PSG u samo tri minute polomio Atalantu

Sve do 90. minute Talijani su imali rezultat koji ih je vodio u polufinale, a onda su Parižani u tri minute postigli dva pogotka

12.8.2020.
23:17

Nogometaši Paris Saint-Germaina postali su prvim polufinalistima na završnom turniru Lige prvaka u Lisabonu, gdje su na stadionu Benfice u srijedu svladali talijansku Atalantu sa 2-1 (0-1) preokretom u posljednjim minutama utakmice.

ATALANTA - PSG 1:2: /

Parižani nevjerojatnim preokretom u sudačkoj nadoknadi izborili polufinale LP; Pašalić zamalo junak Atalante

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je postigao vodeći pogodak za Atalantu u 27. minuti, kad je preciznim udarcem lijevom nogom s 15-ak metara pogodio suprotni gornji kut vrata pariške momčadi.

Pašalićev gol pogledajte OVDJE.

Sve do 90. minute Talijani su imali rezultat koji ih je vodio u polufinale, a onda su Parižani u tri minute postigli dva pogotka i došli do velikog preokreta. U 90. minuti je izjednačio Marquinhos na asistenciju Neymara, a u trećoj minuti sučevog dodatka Choupo-Moting je postigao pogodak vrijedan plasmana u polufinale Lige prvaka.

Ludu završnicu pogledajte OVDJE i OVDJE.