NEPOTREBNO / VIDEO, Sramotne scene u kvalifikacijama za drugu ligu: Tučnjava nakon koje su igrači ležali na travnjaku

Trnje će tako nakon velike drame ipak igrati u trećem rangu hrvatskog nogometa.

6.8.2022.
20:22
screenshot

Hrvatski vitez iz Posedarja u prvoj je utakmici kvalifikacija za popunu Druge NL slavio rezultatom 2-1 protiv Trnja i preostalo mu je zadržati tu prednost u uzvratu, ali danas smo u Zagrebu gledali drukčiju priču. Momčad koju vodi Danijel Pranjić nadoknadila je zaostatak, slavila 3-1 i ugrabila toliko željenu promociju koja joj je isprva pobjegla u lipnju protiv Međimurja.

Ekipa iz Trnja sva je tri gola postigla u prvom poluvremenu. Prvi se u strijelce upisao Ivan Čolić krasnim pogotkom iz slobodnog udarca u 29. minuti, a Pranjićeve trupe do predaha su zabile još dva zgoditka: na 2-0 povisio je Kristijan Mandić u 38. lijepim snalaženjem u petercu, a velikih 3-0 postavio je Marko Bibić s bijele točke u sudačkoj nadoknadi.

Utakmicu je obilježio i fizički obračun igrača na terenu. U jednom trenutku, nakon jednog grubljeg starta došlo je do komešanja igrača na terenu, a kasnije je to preraslo u pravi fizički obračun.