[VIDEO] SJAJNI KRAMARIĆ PONOVO ZABIO: / Hoffenheimu to nije bilo dosta protiv Leipziga

Hrvatski reprezentativac Andrej Kramarić bio je strijelac protiv Leipziga

25.2.2019.
22:30

Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je strijelac za Hoffenheim koji je u posljednjoj utakmici 23. kola njemačkog prvenstva na gostovanju kod RB Leipziga odigrao 1-1.

Kramarić, koji je odigrao čitav susret, doveo je Hoffenheim u vodstvo u 22. minuti kada se našao na pravom mjestu nakon što je domaći vratar Gulacsi uspio samo odbiti udarac Belfodila, no bod domaćima spasio je Orban u 89. minuti. Bio je ovo deveti Kramarićev gol ove sezone u Bundesligi.

Hoffenheim je ostao osmi na ljestvici sa 34 boda, dva manje od sedmog Bayera, a dva više od devetog Werdera i 10. Herthe, dok je RB Leipzig četvrti sa 42 boda, jednim manje od treće Borussije iz Moenchengladbacha. Na vrhu je Borussia iz Dortmunda sa 54 boda, tri više od drugog Bayerna.