[VIDEO] POJAVILA SE SNIMKA IZ SVLAČIONICE: / Ovako su nogometaši Gorice proslavili veliku pobjedu nad Hajdukom

Hajduk je u zadnjoj minuti mogao zabiti za izjednačenje, ali golman Gorice obranio mu je jedanaesterac

3.10.2020.
21:42
Goran Stanzl/PIXSELL

U derbiju 7. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin svladala Hajduk sa 2-1 (0-1) i tako preuzela čelo ljestvice sa 16 bodova, tri više od Dinama i Osijeka, ali Dinamo ima dvije utakmice manje, dok je Hajduk četvrti sa 10 bodova i utakmicom manje.

GORICA NAKON PREOKRETA POBIJEDILA HAJDUK U LUDOJ UTAKMICI: /

Jairo u 100. minuti promašio penal

Gorica je do pobjede stigla velikim preokretom u drugom poluvremenu, a moglo je sve biti drugačije da je Hajduk realizirao jedanaesterac u desetoj minuti sudačke nadoknade.

Euforija u svlačionici

No, Jairo je promašio i susret je završen 2:1 i domaći su nogometaši burno proslavili pobjedu nad "Majstorom s mora".

Gorica je na svom Facebook profilu objavila snimku iz svlačionice na kojoj se može dobro vidjeti koliko je njenim nogometašima značio ovaj trijumf.