[VIDEO] NEYMAR SHOW NA PARKU PRINČEVA: / O njegovom prvom golu pričat će se još danima, pogledajte što je Brazilac radio

Paris Saint-Germain je pobjedom završio natjecanje u skupini H sa 12 bodova i na prvom mjestu

9.12.2020.
20:49

PSG i Istanbul Bašakšehir nastavili su u srijedu prekinutu utakmicu koja se trebala odigrati u utorak navečer, a Parižani su uzeli uvjerljivu pobjedu 5:1.

Neymar je jednostavno briljirao. Brazilac je postigao tri pogotka, a prvi je pravo malo umjetničko djelo. Primio je loptu leđima okrenut prema golu, zatim ju provukao kroz noge obrambenom igraču pa odmjerenim udarcem pogodio desni kut turskog gola. Njegov sjajan prvi pogodak pogledajte OVDJE.

Brazilac je ponovo došao na svoje u 38. minuti kad je zabio nakon što ga je u kontri idealno poslužio Mbappe, a u 50. je minuti je pogodio s ruba kaznenog prostora za hat-trick. Njegov drugi gol pogledajte OVDJE, a treći OVDJE.

Na Neymaru je napravljen i prekršaj za kazneni udarac iz kojeg je Mbappe postigao pogodak za 3:0, a francuski je reprezentativac u 62. minuti lakoćom završio kontranapad za konačnih 5:1, na asistenciju Di Marije. Jedini pogodak za tursku momčad postigao je Mehmet Topal (57').

UEFA OBJAVILA NEVJEROJATNU GLUPOST PA JU MORALI ODMAH OBRISATI: /

Navijači ih žestoko napali, nisu imali izbora

Prvi u skupini

Paris Saint-Germain je pobjedom završio natjecanje u skupini H sa 12 bodova i na prvom mjestu. Isti broj bodova ima i drugoplasirani RB Leipzig. Te dvije momčadi su izborile plasman u osminu finala Lige prvaka, dok će trećeplasirani Manchester United, koji je ostao na devet bodova, natjecanje nastaviti u Europskoj ligi. Bašakšehir je osvojio tri boda.

Susret između PSG-a i Istanbul Bašakšehira prekinut je u utorak u prvom poluvremena, zbog incidenta koji se dogodio kod gostujuće klupe.