[VIDEO] NAPADAČ WOLVESA ZAMALO JE NOKAUTIRAO ARSENALOVA VRATARA: / Lena je samo sreća spasila od teže ozljede

Sjajan niz Arsenala pretvorio se u niz od tri uzastopna remija

11.11.2018.
23:24
Screenshot

Iznenađenje kola u Premiershipu priredio je Wolverhampton koji je na gostovanju odigrao 1-1 protiv Arsenala koji je upisao i treći remi u nizu, a ako računamo i Europsku ligu četvrti remi u zadnjih pet susreta.

Nezgodan udarac

Gosti su poveli u 12. minuti golom Ivana Cavaleira, a 'Topnike' je spasio Henrik Mhitarjan u 86. minuti. Na ljestvici vodi City sa 32 boda, Liverpool ima 30, Chelsea 28, a Tottenham 27 bodova. ManU je tek osmi sa 20 bodova.

Na utakmici se istaknuo jedan detalj koji vrijedi posebno istaknuti, a to je požrtvovnosti Arsenalova vratara Bernda Lena. Naime, Nijemac je istrčao pokupiti loptu ispred napadača Wolvesa i u sudaru s nogometašem dobio udarac nogom u glavu. Malo je nedostajalo da to budu ozbiljniji udarac koji bi ostavio teže posljedice. Video neugodnog starta možete pogledati ispod teksta.