[VIDEO] MODRIĆ BRILJIRAO U KLJUČNOJ UTAKMICI U LIGI PRVAKA: / Prvo je zatresao stativu, a ubrzo nakon toga poništena mu je prava golčina

U zadnjem kolu Lige prvaka Real Madrid gostuje kod njemačke Borussije iz Monchengladbacha

9.12.2020.
22:09

Nogometaši Real Madrida nakon prvog poluvremena vode protiv Borussije Monchengladbach 2:0 u utakmici u kojoj moraju pobijediti ako žele proći u knock-out fazu Lige prvaka.

[VIDEO] LIGA PRVAKA UŽIVO: Benzema s dva slična gola vuče Real u osminu finala Lige prvaka

Kraljevski klub je izvrsno ušao u utakmicu i poveo golom Karima Benzeme u devetoj minuti, a isti igrač je udvostručio vodstvo madridskog kluba dvadesetak minuta kasnije.

[FOTO] UTAKMICA ODLUKE ZA REAL MADRID: Zidane s Modrićem traži spas u zadnjem kolu Lige prvaka

U početnom sastavu Reala u najvažnijoj ovosezonskoj utakmici našao se i kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić kojemu je malo nedostajalo da se upiše među strijelce u prvom poluvremenu.

Luka Modrić. Foto: Profimedia

Stativa pa poništen gol

Prvo je Modrić u 38. minuti nakon ubacivanja Lucasa Vasqueza pogodio stativu, a dvije minute kasnije je i zatresao mrežu, ali sudac Bjorn Kuipers mu je poništio taj pogodak.

Prava šteta jer bio je to sjajan udarac u same rašlje. A i svojom igrom je Luka danas zaslužio pogodak jer igra fenomenalno.