Partizan - Crvena zvezda / VIDEO Derbi završio divljanjem: Srpskom sucu demolirana svlačionica

Prašinu je podigla kontroverzna odluka Danila Grujića koji je odlučio priznati izjednačujući pogodak Zvezdinog Richmonda Boakyea

24.9.2018.
9:13

Vječni derbi prve srpske nogometne lige između Partizana i Crvene zvezde ni ovaj put nije mogao proći bez skandala. Na tradicionalno emocijama nabijenom derbiju prašinu je podigla kontroverzna odluka sudca Danila Grujića koji je odlučio priznati izjednačujući pogodak Zvezdinog Richmonda Boakyea u 73. minuti.

Nije baš bila olakotna okolnost za suca Grujića ni to što se derbi igrao na stadionu Partizana. Njegova svlačionica nakon utakmice je demolirana, piše srpski Kurir.

Inače, utakmica dvaju najjačih srpskih klubova završila je rezultatom 1:1 te podijelom bodova. Za Partizan je gol u 33. minuti zabio Ricardo Gomes.