'Gubili smo 1:0 i da je uspio zabiti, bila bi to sasvim druga utakmica. U svakom slučaju, dobro je da se oporavio nakon takvog promašaja, da je mogao uopće mogao razmišljati o nogometu.

13.3.2011.
13:28

jedan je Ilija Sivonjić, ali iz Italije stiže promašaj koji bi možda mogao preuzeti naslov najnevjerojatnijeg u novijoj nogometnoj povijesti.

U jedinom subotnjem susretu 29. kola talijanskog prvenstva, Cesena i Juventus odigrali su 2:2, ali tko zna što bi se dogodilo da je napadač domaćih, Emanuele Giaccherini, u 27. minuti zabio ono što bi uspjelo i malom djetetu.

'Gubili smo 1:0, da je uspio zabiti, bila bi to sasvim jedna druga utakmica. U svakom slučaju, dobro je da se oporavio nakon takvog promašaja, da je mogao misliti na nogomet nakon toga. Tako nešto može vas izluditi', izjavio je poslije trener Cesene, Massimo Ficcadenti.

Ubrzo nakon promašaja, Juve je poveo i sa 2:0 (oba gola za goste dao je Matri), no onda je uslijedio povratak domaćina, koji je barem donekle mogao utješiti nesretnog Ficcadentija. Prvo je na 2:1 smanjio Jimenez iz jedanaesterca u 41. minuti, a Parolo je izjednačio u 80.

Inače, Juve je od 43. minute igrao bez isključenoga Motte.

Juventus je ostao sedmi na ljestvici, a Cesena 17. Na vrhu Milan ima 61 bod, Inter 57, a Napoli je treći sa 53 boda.