Nogometaši madridskog Reala nakon odrađene sjevernoameričke turneje vratili su u Europu i u Berlinu odigrali prijateljsku utakmicu protiv Herthe.

28.7.2011.
10:46

Iako su 18. minuti primili gol i gubili 1:0 od povratnika u bundesligaško društvo, nogometaši Reala su u nastavku utakmice uspjeli napraviti preokret i doći do nove pobjede na pripremama, ovog puta bilo je 3:1.

Posebno je lijep bio izjednačujući pogodak Reala u 29. minuti, a zabio ga je najbolji nogometaš Kraljevskog klubaCristiano Ronaldo. Portugalac je savršeno izveo slobodan udarac sa 25 metara i pogodio rašlje Herthinog gola.

Samo četiri minute kasnije igrači Jose Mourinha već su vodili. Callejon je dao odličnu loptu u prostor za Karima Benzemu, koji je bez većih problema pogodio pokraj nemoćnog Krafta na vratima Berlinčana.

Za treći gol Madriđana najzaslužniji je Khedira, koji je na centru ukrao jednu loptu Andreu Mijatoviću i pravovremeno uposlio Benzemu. Francuz se našao oči o oči s golmanom Herthe, bez problema ga zaobišao i pogodio za 3:1.