Utakmica protiv Juventusa za ove igrače bit će i posljednja u dresu Dinama?
Sutrašnja utakmica 6. kola skupine H Lige prvaka protiv Juventusa u Torinu za neke će igrače biti i posljednja u dresu Dinama.
Hrvatski prvak na zimu će se pojačati novim snagama sa kojima će biti spreman za utrku s Rijekom u lovu na svoj 12 uzastopni naslov prvaka. To znači da će neki igrači otići. Uz to, trener Dinama Ivajlo Petev ove sezone plovi na krilima svoje nogometne filozofije davanja prilike mladim igračima Benkoviću, Kneževiću, Gojaku, a na proljeće misli nastaviti u istom tonu, odnosno, veću minutažu dati Sosi, Olmu, Mori, Lovrenu... Uz to, u momčad će se vratiti kapetan Domagoj Antolić i Lešković.
Soudani i Machado gotovo sigurno odlaze, Pivarić možda
Sportske novosti javljaju kako će ponajbolji Dinamov igrač Soudani protiv
Uz njega, spominje se i ime Paula Machada. U društvu mladića koji dolaze i nekog pojačanja, za njega više nema mjesta u Dinamu. Posljednju utakmicu za
Ta priča, doduše, stidljivije je prirode nego one Soudanija i Machada.
Schifo ima ponude iz Grčke, na ime Ćorića bi mogla sletjeti neka nemoralna
Na izlaznim vratima kluba je i Gordon Schildenfeld. On, pak, ima ponude iz Grčke u kojoj je već igrao i ostavio trag, a "milijuni eura plešu i oko imena Ante Ćorića" koji je u fokusu nogometne Europe. Stoga bi se moglo dogoditi, koliko god on u Dinamu označen kao zalog za budućnost, da Dinamov biser napusti klub zbog neke nemoralne ponude, kakve vole u Maksimirskoj 128.
403 Forbidden